Uzupełnianie włosów a naturalność i trwałość zabiegu

Kategoria: Blog

zagęszczanie włosów

Osłabienie spowodowane chorobą, zaburzona gospodarka hormonalna, niewłaściwa dieta i związany z nią niedobór witamin – różne czynniki powodują, że panie gubią włosy. O ile w przypadku mężczyzn łysienie jest uważane za proces naturalny, o tyle dla kobiet może być przyczyną dużego dyskomfortu psychicznego. Ratunkiem są zabiegi zagęszczania i uzupełniania włosów. Czy dzięki nim możliwe jest osiągnięcie naturalnego i trwałego efektu?

Najważniejsze zalety zabiegu

Zastosowanie nowoczesnych i nieinwazyjnych metod zagęszczania pozwala na uzyskanie czupryny, która nie tylko wygląda, lecz także zachowuje się jak naturalne włosy. Doczepione włosy należy myć i szczotkować jak swoje własne. Co więcej, można je dowolnie modelować i farbować bez uszczerbku dla ich wyglądu.
Nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych nasz system zagęszczający i uzupełniający włosy będzie zachowywał się tak jak naturalne włosy i nie pozwoli na odsłonięcie naszego problemu. Wykonanie zabiegu zagęszczania włosów nie powinno ograniczać kobiet aktywnych fizycznych. Panie nadal mogą pływać, biegać, uprawiać inne sporty bez obawy o to, że zagęszczone włosy opadną.

Warto dodać, że nie ma problemu z uzyskaniem naturalnego wyglądu fryzury ponieważ dobieramy odpowiedni system uzupełniania, który jest dopasowany pod względem koloru struktury i długości do własnych włosów.